Det er med tungt hjerte, men samtidig med en stor dose fornuft at vi nå har valgt å ta denne avgjørelsen. Sikkerheten til dere, arrangørstab, frivillige og artister går foran ønske om å skape magiske øyeblikk på fjellet. Slik situasjonen er – og mest sannsynlig også vil være om en drøy måned – så har vi ikke de nødvendige garantiene for å sikre et 100% smittefritt arrangement. Vi føler oss sikre på at vi har tatt det riktige valget, og at de fleste av dere har forståelse og støtter oss i det.
Vi LOVER å komme tilbake med tidenes ståk i 2022. Vi er i dialog med artistene – og flere har allerede signalisert at de er med oss over til 2022 🎉
Litt praktisk info:
- Alle som har kjøpt billetter til 2020 eller 2021 kan overføre disse til 2022. Dere kan altså lene dere tilbake, ta en paraplydrink og forholde dere helt i ro.
- De som evt. ønsker billettene refundert vil selvfølgelig få det. Her trenger vi noen uker på å rigge oss best mulig. Info blir sendt ut på mail og lagt ut her og på hjemmesiden når det er klart.
- Dato for billettslipp til Rondaståk 2022 kommer vi tilbake til når vi vet hvor mange refunderte billetter vi kan legge ut igjen for salg. Årets festival var utsolgt.
- Rondaståk 2022 blir arrangert fra 16.–19. juni.
Tilslutt så vil oss berre si at oss é veldig gla’ti døkk og oss håpe at døkk finn på litt sprell i såmmår – i trygge rammo – utta oss❤️🎉

Mer fra Rondaståk
Rondaståk feirer 10 år!
2024 er ikke et hvilket som helst år. Rondaståk har bursdag!
Billetter 2024
Billetter til Rondaståk 2024 finner du på Ticketmaster.no.
Frivillig
Kunne du tenke deg å bli med på laget?